Zadzwoń do nas

+48 695 128 257

Nasza lokalizacja

Warszawa, M. Kasprzaka 29

O nas

O nas

Auto do ślubu

Auto do ślubu oferuje ekskluzywny i luksusowy wynajem samochodów, aby uczynić Twój wyjątkowy dzień prawdziwie niezapomnianym.

  • Doświadczenie

    Działamy w branży od 10 lat, a przyjemność współpracy z dziesiątkami Par Młodych z całej Polski dała nam doświadczenie będące niezawodną podstawą jakości naszych usług.

  • Niezawodność

    W naszej firmie od zawsze stawialiśmy na jakość, za każdym razem starając się dostarczyć ten sam wysoki poziom usług, o czym świadczą opinie naszych Klientów.

  • BEZPIECZEŃSTWO

    Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom, dlatego wszystkie samochody są ubezpieczone i regularnie serwisowane.

Najczęściej zadawane pytania

Aby wynająć samochód z Auto Do Ślubu, wystarczy przejrzeć naszą ofertę i wybrać samochód, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie wybierz okres wynajmu i wypełnij formularz rezerwacji. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić szczegóły rezerwacji.

Tak, wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, aby zapewnić Wam bezpieczne i bezproblemowe doświadczenie.

Oczywiście! Zachęcamy naszych Klientów do dekorowania samochodów zgodnie z ich preferencjami. Prosimy jednak o upewnienie się, że wszelkie dekoracje nie są szkodliwe dla samochodu lub nie stwarzają zagrożenia dla ruchu drogowego.

Nie, nie zapewniamy kierowcy. Wszystkie nasze samochody są wynajmowane na zasadzie samodzielnej jazdy. Na życzenie możemy jednak polecić sprawdzonych kierowców.

Jesteśmy firmą, która 10 lat temu stała się pokłosiem naszego zamiłowania do motoryzacji. Chcieliśmy podzielić się nim z resztą świata i sprawić, aby stało się częścią czegoś wyjątkowego w życiu naszych Klientów. Tak zrodził się pomysł Auta Do Ślubu.

Obseruj nas

Skontaktuj się z nami

© 2024 Projekt i wykonanie: BeonTopAgency.pl