Zadzwoń do nas

+48 695 128 257

Nasza lokalizacja

01-259 Warszawa,
Studzienna 7

O nas

O nas

Auto do ślubu

Auto do ślubu oferuje ekskluzywny i luksusowy wynajem samochodów, aby uczynić Twój wyjątkowy dzień prawdziwie niezapomnianym.

  • Doświadczenie

    Działamy w branży od 10 lat, a przyjemność współpracy z dziesiątkami Par Młodych z całej Polski dała nam doświadczenie będące niezawodną podstawą jakości naszych usług.

  • Niezawodność

    W naszej firmie od zawsze stawialiśmy na jakość, za każdym razem starając się dostarczyć ten sam wysoki poziom usług, o czym świadczą opinie naszych Klientów.

  • BEZPIECZEŃSTWO

    Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom, dlatego wszystkie samochody są ubezpieczone i regularnie serwisowane.

Najczęściej zadawane pytania

Aby wynająć samochód z Auto Do Ślubu, wystarczy przejrzeć naszą ofertę i wybrać samochód, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie wybierz okres wynajmu i wypełnij formularz rezerwacji. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić szczegóły rezerwacji.

Tak, wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, aby zapewnić Wam bezpieczne i bezproblemowe doświadczenie.

Oczywiście! Zachęcamy naszych Klientów do dekorowania samochodów zgodnie z ich preferencjami. Prosimy jednak o upewnienie się, że wszelkie dekoracje nie są szkodliwe dla samochodu lub nie stwarzają zagrożenia dla ruchu drogowego.

Tak, zapewniamy kierowcę. Wszystkie nasze samochody są wynajmowane na zasadzie jazdy z kierowcą. Na życzenie możemy jednak wynająć samochód bez kierowcy z kaucją.

Jesteśmy firmą, która 10 lat temu stała się pokłosiem naszego zamiłowania do motoryzacji. Chcieliśmy podzielić się nim z resztą świata i sprawić, aby stało się częścią czegoś wyjątkowego w życiu naszych Klientów. Tak zrodził się pomysł Auta Do Ślubu.

Obseruj nas

© 2024 Projekt i wykonanie: BeonTopAgency.pl